Zapowiedź meczu Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
Dodane przez Toudi dnia Wrzesień 12 2008 15:28:34
Jutro (sobota) o godzinie 16:00 piłkarze Polonii rozegrają kolejny wyjazdowy mecz ligowy a ich przeciwnikiem będą Mamry Giżycko.
W poprzednim sezonie drużyna z Giżycka uplasowała się na niskiej 13 pozycji. W tegorocznych rozgrywkach nasi sobotni rywale również nie zachwycają i po 9 kolejkach plasują się na przedostatniej 17 pozycji w tabeli z 6 punktami na koncie (zwycięstwa z Tęczą Miłomłyn i Płomieniem Ełk) i bilansem bramkowym 5:24. Dla porównania Polonia w 9 rozegranych meczach zgromadziła w swoim dorobku 8 punktów (1 zwycięstwo i 5 remisów) przy bilansie bramkowym 7:10 co pozwala na zajęcie 13 pozycji w tabeli.
W historii występów w IV lidze Polonia i Mamry spotkały się z sobą 6 razy z czego 2 spotkania wygrała Polonia, 1 spotkania zakończyło się remisem, a z 3 pojedynków zwycięsko wyszli piłkarze z Giżycka. Bilans bramkowy jest korzystniejszy dla naszych piłkarzy i wynosi 9:7. W ostatnim spotkaniu pomiędzy obiema ekipami (wiosna sezonu 2007/2008) Polonia Pasłęk zremisowała bezbramkowo w Giżycku.
Ten pojedynek można określić z tych za 6 punktów. Z remisu najprawdopodobniej żadna z drużyn się cieszyć nie będzie dlatego też na boisku na pewno nie zabraknie walki oraz sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzieję że nasza drużyna po ostatnich niepowodzeniach w końcu odniesie zwycięstwo i awansuje w górę tabeli.
W jutrzejszym meczu w Polonii na pewno nie zobaczymy Durki, który pauzuje za czerwoną kartę w ostatnim meczu oraz Andrusewicza, który wciąż jest kontuzjowany. Pod znakiem zapytania stoi występ Wołczeckiego, którego nie widzieliśmy w dwóch ostatnich spotkaniach.