Remis po słabym widowisku
Dodane przez Toudi dnia Marzec 28 2009 16:33:10
W zakończonym przed chwilą spotkaniu Polonia Pasłęk zremisowała na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 0:0.
Polonia rozegrała jeden z najsłabszych meczy w sezonie i dlatego nie wygrała z ostatnią drużyną w tabeli. W meczu od początku wiało nudą i niewiele się działo. W pierwszej połowie Polonia stworzyła sobie dwie okazję, których nie wykorzystali Grisza Arutunyan oraz Marek Zawada.
W drugiej części spotkania Polonia dominowała cały, spychając przeciwników do głębokiej defensywy. Jednak zespół Tęczy umiejętnie się bronił i często rozbijał nasze ataki tuż przed 16 metrem. W tej części spotkania nasza drużyna miała klika dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, lecz niestety brakowało precyzji i bramki nie padały. Swojego szczęścia w akcjach podbramkowych szukali m.in.Adrian Aftewicz, Łukasz Gładek i Grisza Arutunyan.
Nasz zespół wypadł dziś naprawdę mizernie i nie ma co się dziwić, że nie udało się wygrać tego spotkania. Dzisiejszy remis był już 10 remisem w sezonie na 19 spotkań!

Polonia zagrała w składzie: Kukliński - Kurgan, Licznerski (Aftewicz), Andrusewicz, Żabko, Safaryan, Wołczecki (Kuśmierczyk), Zawada, Rogowski (Durka), Arutunyan (Zieliński) oraz Gładek.


Zobacz skrót meczu