Zwycięstwo w drugim sparingu
Dodane przez Wislak dnia Styczeń 23 2010 13:49:18
Polonia Pasłęk pokonała Concordię II Elbląg 3:2 (1:1) w meczu sparingowym rozegranym w Pasłęku. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Marcin Huk w 40 minucie oraz Tomasz Augustyńczyk w 73 i 79 minucie. Goście swoje bramki zdobywali w 13 oraz 76 minucie spotkania.
Przez większą część spotkania obie drużyny prowadziły wyrównany bój. Dopiero około 60 minuty nasza drużyna uzyskała przewagę i udokumentowała to zdobyciem bramek. Polonia mogła to spotkanie wygrać zdecydowanie wyżej jednak 100% sytuacji nie potrafili wykorzystać m.in Rapacki, Gładek, Kuśmierczyk i Huk.

Polonia rozpoczęła w składzie: Gołębiewski - Fryc, Andrusewicz, Kurgan, Rękas, Huk, Borysiewicz, Wołczecki, Rapacki, Augustyńczyk oraz Kuśmierczyk.
Po przerwie zagrali: Zawidow, Oleszczuk, Kowalczyk oraz Gładek.