Strona Główna · Historia · Stadion · Tabela · Terminarz i wyniki · Kadra · Forum · Galeria · Grudzień 15 2019 08:37:05
O Klubie
Historia
Stadion
Rekordy
Zarząd klubu
Poprzednie Sezony
Strzelcy bramek
Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy
Puchar Polski
Sparingi
Dla Kibica
Galeria
VIDEO
Stomil FC Pasłęk
Forum
Śpiewnik
Flagi i szale
Linki
Szukaj
Stopka
Kontakt
Redakcja
Kalendarium strony
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 927
Najnowszy Użytkownik: edziu
Buttony



Strona Fanatyków Olsztyńskiego Stomilu





Oficjalna strona ełckiego Mazura



Strona Błękitnych Orneta

Strona Zatoki Braniewo

Strona Startu Nidzica

GKS Wikielec





KS Orlęta Reszel



Znicz Biała Piska

Serwis kibiców DRWĘCY NML

Dj Pandito-Oficjalna strona



Miejsce na Twój button
Inne
Najlepsze strony piłkarskie

darmowe liczniki

free counters
Ostatnio online
ja_pusto 7 weeks
XRumerTest18 weeks
edziu21 weeks
pelnochwil27 weeks
MerlinFet33 weeks
wyqoymttzp91 weeks
zpatkfhbbt91 weeks
wqodihrvzs91 weeks
prpfgdvaok91 weeks
netpmkbmra91 weeks
Reklama
Terminarz i wyniki
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 13 sierpnia, 17:00
MGKS Tolkmicko - GKS Wikielec 13 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko - Płomień Ełk 13 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Biskupiec 13 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo - Rominta Gołdap 14 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk - Błękitni Pasym 13 sierpnia, 17:00
OKS 1945 II Olsztyn - Start Nidzica 14 sierpnia, 16:00
w Nidzicy; OKS 1945 II gospodarzem
Pisa Barczewo - Mazur Ełk 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Sokół Ostróda - Start Nidzica
Błękitni Pasym - OKS 1945 II Olsztyn
Pisa Barczewo - Polonia Pasłęk
Rominta Gołdap - Mazur Ełk
Tęcza Biskupiec - Vęgoria Węgorzewo
Płomień Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska - MGKS Tolkmicko

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

MGKS Tolkmicko - Sokół Ostróda
Mamry Giżycko - Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Vęgoria Węgorzewo - Płomień Ełk
Mazur Ełk - Tęcza Biskupiec
Polonia Pasłęk - Rominta Gołdap
OKS 1945 II Olsztyn - Pisa Barczewo
Start Nidzica - Błękitni Pasym

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Sokół Ostróda - Błękitni Pasym
Pisa Barczewo - Start Nidzica
Rominta Gołdap - OKS 1945 II Olsztyn
Tęcza Biskupiec - Polonia Pasłęk
Płomień Ełk - Mazur Ełk
GKS Wikielec - Vęgoria Węgorzewo
Znicz Biała Piska - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MGKS Tolkmicko - Mamry Giżycko

Kolejka 5 - 3-4 września

Mamry Giżycko - Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MGKS Tolkmicko
Vęgoria Węgorzewo - Znicz Biała Piska
Mazur Ełk - GKS Wikielec
Polonia Pasłęk - Płomień Ełk
OKS 1945 II Olsztyn - Tęcza Biskupiec
Start Nidzica - Rominta Gołdap
Błękitni Pasym - Pisa Barczewo

Kolejka 6 - 10-11 września

Sokół Ostróda - Pisa Barczewo
Rominta Gołdap - Błękitni Pasym
Tęcza Biskupiec - Start Nidzica
Płomień Ełk - OKS 1945 II Olsztyn
GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
Znicz Biała Piska - Mazur Ełk
MGKS Tolkmicko - Vęgoria Węgorzewo
Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 7 - 14 września

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
Vęgoria Węgorzewo - Mamry Giżycko
Mazur Ełk - MGKS Tolkmicko
Polonia Pasłęk - Znicz Biała Piska
OKS 1945 II Olsztyn - GKS Wikielec
Start Nidzica - Płomień Ełk
Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo - Rominta Gołdap

Kolejka 8 - 17-18 września

Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo
Płomień Ełk - Błękitni Pasym
GKS Wikielec - Start Nidzica
Znicz Biała Piska - OKS 1945 II Olsztyn
MGKS Tolkmicko - Polonia Pasłęk
Mamry Giżycko - Mazur Ełk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Vęgoria Węgorzewo

Kolejka 9 - 24-25 września

Vęgoria Węgorzewo - Sokół Ostróda
Mazur Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko
OKS 1945 II Olsztyn - MGKS Tolkmicko
Start Nidzica - Znicz Biała Piska
Błękitni Pasym - GKS Wikielec
Pisa Barczewo - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec

Kolejka 10 - 1-2 października

Sokół Ostróda - Tęcza Biskupiec
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
GKS Wikielec - Pisa Barczewo
Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym
MGKS Tolkmicko - Start Nidzica
Mamry Giżycko - OKS 1945 II Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Pasłęk
Vęgoria Węgorzewo - Mazur Ełk

Kolejka 11 - 8-9 października

Mazur Ełk - Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk - Vęgoria Węgorzewo
OKS 1945 II Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica - Mamry Giżycko
Błękitni Pasym - MGKS Tolkmicko
Pisa Barczewo - Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Płomień Ełk

Kolejka 12 - 15-16 października

Sokół Ostróda - Płomień Ełk
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap
MGKS Tolkmicko - Pisa Barczewo
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Nidzica
Vęgoria Węgorzewo - OKS 1945 II Olsztyn
Mazur Ełk - Polonia Pasłęk

Kolejka 13 - 22-23 października

Polonia Pasłęk - Sokół Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn - Mazur Ełk
Start Nidzica - Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
Rominta Gołdap - MGKS Tolkmicko
Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska
Płomień Ełk - GKS Wikielec

Kolejka 14 - 29-30 października

Sokół Ostróda - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
MGKS Tolkmicko - Tęcza Biskupiec
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo - Błękitni Pasym
Mazur Ełk - Start Nidzica
Polonia Pasłęk - OKS 1945 II Olsztyn

Kolejka 15 - 5-6 listopada

OKS 1945 II Olsztyn - Sokół Ostróda
Start Nidzica - Polonia Pasłęk
Błękitni Pasym - Mazur Ełk
Pisa Barczewo - Vęgoria Węgorzewo
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko
Płomień Ełk - MGKS Tolkmicko
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska

Kolejka 16

Mazur Ełk - Pisa Barczewo
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
GKS Wikielec - MGKS Tolkmicko
Płomień Ełk - Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap - Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym - Polonia Pasłęk
Start Nidzica - OKS 1945 II Olsztyn

Kolejka 17

Start Nidzica - Sokół Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn - Błękitni Pasym
Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
Mazur Ełk - Rominta Gołdap
Vęgoria Węgorzewo - Tęcza Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
MGKS Tolkmicko - Znicz Biała Piska

Kolejka 18

Sokół Ostróda - MGKS Tolkmicko
Znicz Biała Piska - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk - Vęgoria Węgorzewo
Tęcza Biskupiec - Mazur Ełk
Rominta Gołdap - Polonia Pasłęk
Pisa Barczewo - OKS 1945 II Olsztyn
Błękitni Pasym - Start Nidzica

Kolejka 19

Błękitni Pasym - Sokół Ostróda
Start Nidzica - Pisa Barczewo
OKS 1945 II Olsztyn - Rominta Gołdap
Polonia Pasłęk - Tęcza Biskupiec
Mazur Ełk - Płomień Ełk
Vęgoria Węgorzewo - GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko - MGKS Tolkmicko

Kolejka 20

Sokół Ostróda - Mamry Giżycko
MGKS Tolkmicko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska - Vęgoria Węgorzewo
GKS Wikielec - Mazur Ełk
Płomień Ełk - Polonia Pasłęk
Tęcza Biskupiec - OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap - Start Nidzica
Pisa Barczewo - Błękitni Pasym

Kolejka 21

Pisa Barczewo - Sokół Ostróda
Błękitni Pasym - Rominta Gołdap
Start Nidzica - Tęcza Biskupiec
OKS 1945 II Olsztyn - Płomień Ełk
Polonia Pasłęk - GKS Wikielec
Mazur Ełk - Znicz Biała Piska
Vęgoria Węgorzewo - MGKS Tolkmicko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mamry Giżycko

Kolejka 22

Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko - Vęgoria Węgorzewo
MGKS Tolkmicko - Mazur Ełk
Znicz Biała Piska - Polonia Pasłęk
GKS Wikielec - OKS 1945 II Olsztyn
Płomień Ełk - Start Nidzica
Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym
Rominta Gołdap - Pisa Barczewo

Kolejka 23

Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym - Płomień Ełk
Start Nidzica - GKS Wikielec
OKS 1945 II Olsztyn - Znicz Biała Piska
Polonia Pasłęk - MGKS Tolkmicko
Mazur Ełk - Mamry Giżycko
Vęgoria Węgorzewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 24

Sokół Ostróda - Vęgoria Węgorzewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mazur Ełk
Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
MGKS Tolkmicko - OKS 1945 II Olsztyn
Znicz Biała Piska - Start Nidzica
GKS Wikielec - Błękitni Pasym
Płomień Ełk - Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap

Kolejka 25

Tęcza Biskupiec - Sokół Ostróda
Rominta Gołdap - Płomień Ełk
Pisa Barczewo - GKS Wikielec
Błękitni Pasym - Znicz Biała Piska
Start Nidzica - MGKS Tolkmicko
OKS 1945 II Olsztyn - Mamry Giżycko
Polonia Pasłęk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mazur Ełk - Vęgoria Węgorzewo

Kolejka 26

Sokół Ostróda - Mazur Ełk
Vęgoria Węgorzewo - Polonia Pasłęk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - OKS 1945 II Olsztyn
Mamry Giżycko - Start Nidzica
MGKS Tolkmicko - Błękitni Pasym
Znicz Biała Piska - Pisa Barczewo
GKS Wikielec - Rominta Gołdap
Płomień Ełk - Tęcza Biskupiec

Kolejka 27

Płomień Ełk - Sokół Ostróda
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo - MGKS Tolkmicko
Błękitni Pasym - Mamry Giżycko
Start Nidzica - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
OKS 1945 II Olsztyn - Vęgoria Węgorzewo
Polonia Pasłęk - Mazur Ełk

Kolejka 28

Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk
Mazur Ełk - OKS 1945 II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo - Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Błękitni Pasym
Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
MGKS Tolkmicko - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec - Płomień Ełk

Kolejka 29

GKS Wikielec - Sokół Ostróda
Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
Tęcza Biskupiec - MGKS Tolkmicko
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
Pisa Barczewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Błękitni Pasym - Vęgoria Węgorzewo
Start Nidzica - Mazur Ełk
OKS 1945 II Olsztyn - Polonia Pasłęk

Kolejka 30

Sokół Ostróda - OKS 1945 II Olsztyn
Polonia Pasłęk - Start Nidzica
Mazur Ełk - Błękitni Pasym
Vęgoria Węgorzewo - Pisa Barczewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
MGKS Tolkmicko - Płomień Ełk
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Serwis na Facebooku
Ostatni mecz
IV LIGA, 9 kolejka
24 września 2011 13:00


POLONIA
PASŁĘK
- MAMRY
GIŻYCKO
2 : 1
[0:1] ???
[1:1] Bykowski
[2:1] Wołczecki
Następny mecz
1/16 WPP
28 września 2011 18:00


SOKÓŁ
OSTRÓDA
- POLONIA
PASŁĘK
Do meczu pozostało:
Mini tabela
TABELA PO 8 KOLEJCE
Lp. Drużyna Pkt
1. Znicz Biała Piska 20
2. Płomień Ełk 17
3. Sokół Ostróda 16
4. Barkas Tolkmicko 16
5. Start Nidzica 15
6. Drwęca NWM 15
7. GKS Wikielec 14
8. Pisa Barczewo 13
9. Błękitni Pasym 12
10. OKS 1945 II Olsztyn 8
11. Polonia Pasłęk 7
12. Tęcza Biskupiec 7
13. Rominta Gołdap 7
14. Vęgoria Węgorzewo 7
15. Mamry Giżycko 4
16. Mazur Ełk 3
Zobacz pełną tabelę
Na Forum
Najnowsze Tematy
Wikana Janów Lubelski
Test, just a test
Kto z polskich repre...
Sokół Ostróda
an effective way on ...
Najciekawsze Tematy
Typer IV ligi sez... [397]
Zabawa.. [86]
Nowa flaga - GŁOS... [70]
Jaki to piłkarz? [56]
Typer 2010/2011 [39]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

XRumerTest
18/11/2018 04:15
Hello. And Bye.

XRumerTest
04/01/2018 19:10
Hello. And Bye.

Gawrsu4u
20/11/2017 16:58
Dzien dobry Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

MerlinFet
06/08/2017 20:31
[url=http://www.longchamp
aliexpress.fr/longchamps-
nouvelle-collection Longchamps Nouvelle Collection[/url] In nowadays, there may be not enough information and facts that you can get when it


MerlinFet
30/07/2017 18:01
[url=http://www.amadorisc
avi.it/huarache-rosse-pre
zzo-431.html]Huarache Rosse Prezzo[/url] In the event you hear bees in the wall surfaces of your residence, in no way try to plug their entr


MerlinFet
25/07/2017 01:28
[url=https://www.isabella
brancolini.it/images/orig
inals/3664-adidas-gazelle
-modelli.jpg]Adidas Gazelle Modelli[/url] To teach your puppy something, you need to be consistent. Which means


MerlinFet
24/07/2017 23:48
[url=https://www.isabella
brancolini.it/images/orig
inals/2826-adidas-gazelle
-og-blu.jpg]Adidas Gazelle Og Blu[/url] Acquiring ample sleep at night can give your immunity mechanism a genui


XRumerTest
21/07/2017 06:12
Hello. And Bye.

TylerduT
08/07/2017 06:56
aorqrfr http://www.italianrolling
.it/178-ray-ban-aviator-3
025-argento-specchio.html
http://www.oberhof-sports
taetten.de/720-polo-ralph
-lauren-sweatjacke-damen.
html http:


TylerduT
25/05/2017 22:08
mcqjwsf http://www.wansinn.de/ree
bok-classic-old-school-49
9.html http://www.minfys.se/rea-
oakley-782.php http://www.sittest.fr/911
-michael-kors-cabas.html http://www.s-pruesse.


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie